Pagrindinis arrow Naujienos
baneris.gif
Naujienos
Kermi X2 Spausdinti El. paštas
Kermi X2 Radiatoriai taupantys energiją
 
x2.jpgŠiais laikais, pastoviai kylant energijos resursų kainai, esame priversti galvoti kaip ir kokiomis priemonėmis taupyti energija. Su ThermX2 radiatoriais dabar mes galime efektyviai ir taupiai naudoti brangią šilumą. Tai vienintelė pasaulyje ir patentuota.Dauguma kalba apie tai kaip svarbu naudoti ekonomiškus šildymo katilus, atsinaujinančius energijos šaltinius, tačiau tai yra tik dalis visos tiesos apie energijos taupymą.

X2 technologija. Kokia prasmė iš geriausio variklio automobilyje, jei jis negalės savo galios tinkamai perduoti į ratus. Šis pavyzdys labai artimas ir šildymo technikai. Net ir pati ekonomiškiausia šildymo sistema galės veikti efektyviai tik tada, jei radiatoriai atitiks tas charakteristikas. Kitu atveju, sutaupę brangią šilumos energiją ją gamindami, išeikvosime veltui ją naudodami.

Skaityti toliau...
 
Grohe Blue Spausdinti El. paštas
Naujas gaivumo sprendimas: GROHE Blue

Gaivus geriamasis vanduo – tiesiai iš virtuvės maišytuvo čiaupo 
maisytuvas blue.jpg
                            
 
Iš virtuvės vandens maišytuvo čiaupo kasdien išteka ne vienas litras vandens. Vanduo naudojamas gaminant maistą, ruošiant arbatą, valant namus ir kitoms buitinėms reikmėms. Tačiau daugelis vengia gerti vandenį iš čiaupo, nes dažnai jo skonis būna nemalonus. GROHE rado šios problemos sprendimą. GROHE Blue sistema leidžia mėgautis gaiviu, tyru ir malonaus skonio vandeniu tiesiai iš virtuvės vandens maišytuvo čiaupo. Natūraliai tekantis ir nepriekaištingai filtruojamas geriamasis vanduo tiekiamas iš patogaus šaltinio, kuris puikiai dera bet kuriame šiuolaikiniame būste. 
Skaityti toliau...