Pagrindinis arrow Vandens maišytuvai
baneris.gif
Vandens maišytuvai

hansgrohe.jpg

    

(Vokietija) Hansgrohe:visi prietaisai dušui: dušo galvutės, žarnos, stovai, laikikliai, potinkinės masažinės sistemos; maišytuvai vonios kambariui ir virtuvei; aksesuarai; vandens nubėgimo sistemos.Axor: tai ypatingo dizaino (avangardo, modernaus ar klasikinio), prabangūs aukščiausios kokybės vandens maišytuvai, dušo komplektai, aksesuarai ir veidrodžiai. Išbaigtos kolekcijos individualiam svajonių vonios kambariui, sukurtos visame pasaulyje pripažintų dizainerių (Philippe Starck, Antonio Citterio, Phoenix Product Design). 

 

grohe.jpg

(Vokietija) GROHE gaminiams būdingi trys pagrindiniai elementai:
pažangi technologija, aukščiausios klasės medžiagos ir tobulas dizainas.
Sumaniai suderintas dizainas bei vidaus detalės užtikrina gerokai mažesnes vandens sąnaudas, tad vartotojas gali ramiai džiaugtis šia gamtos dovana ir pamiršti visus rūpesčius.   

 

  oras.jpg

  (Suomija) ORAS yra Skandinavijos rinkos lyderis ir vienas didžiausių maišytuvų gamintojų Europoje. Kompanija turi gamyklas Suomijoje, Norvegijoje ir Lenkijoje. ORAS  siūlo :Maišytuvus, elektroninius maišytuvus, dušo sistemas, vonios įrangą, techninius ventilius ir modulius.

images.jpg

 

  (Slovakija) Maišytuvai praustuvams, vonioms ir dušams.

 
 (Vokietija) HANSA - tai jau 90 metų žinomas Vokiškas prekes ženklas. HANSA siulo maišytuvus voniai bei virtuvei, dušo galvutes bei dušo komplektus.