Pagrindinis arrow Santechninė keramika
baneris.gif
Santechninė keramika

     (Čekija) JIKA keramikos gamybos istorija mena gana senus laikus – XIX a. pabaigą. Dekoratyvūs, puošybiniai ir kitokie keramikos gaminiai greitai išgarsino patyrusių vietinių meistrų reputaciją. Jie bene pirmieji kontinentinėje Europoje 3-io XX a. dešimtmečio pradžioje iš degto molio ėmė gaminti praustuvus, voneles, plautuves. Šiandien kompanija Laufen CZ s.r.o., gaminanti produkciją su prekiniu vardu JIKA, yra didžiausia sanitarinės keramikos gamintoja Čekijos Respublikoje. Santechninė keramika JIKA yra gaminama dviejose gamyklose Bechyne ir Znojmo miesteliuose, o pagrindinė firmos buveinė yra Prahoje. Kompanijoje šiuo metu dirba apie 900 žmonių; metinė gamyba sieka apie 2,3 mln. keramikos gaminių. 

     (Austrija/Šveicarija) Vonios kambario įrangą gaminanti kompanija "Laufen" savo srityje yra viena seniausių ir didžiausių pasaulyje. Specializuodamasi šioje srityje, kompanija sukaupė unikalios produktų kūrimo, gamybos bei prekybos jais patirties. Per pastaruosius metus "Laufen" savo profesionalumo dėka įsitvirtino pasaulinėje rinkoje. Glaudžiai bendradarbiaudama su garsiausiomis pasaulio dizaino studijomis ("Alessi", "Frog Design", "Phoenix Product Design" ir kt.), kompanija per pastaruosius trejus metus vonios kambario įrangos rinką praturtino keliomis įspūdingomis, unikaliomis produktų serijomis.

      (Suomija) IDO Kylpyhuone Oy (IDO Bathroom Ltd.) yra Suomijos įmonė, kurios šaknys siekia šimto metų gilumą, kai Helsinkyje buvo pradėta tiesti vandentiekį. 1870 metais Helsinkyje, Arabia miesto dalyje buvo įkurta porceliano gamykla, kur buvo pradėta taip pat Suomijos sanitarinio porceliano gamyba. Ir dabar ten veikia keramikos pramonė ir gaminami įvairūs keramikos gaminiai, nešiojantys Arabia prekės ženklą.

 

130px-gustavsberg_logo.png

     (Švedija) AB „Gustavsberg“ - viena iš pirmaujančių vonios kambario įrangos gamintojų Skandinavijoje, kurios gaminiai parduodami Skandinavijoje, Europoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltijos šalyse bei daugelyje kitų eksporto rinkų. „Gustavsberg“ grupėje šiandien dirba apie 600 darbuotojų, o apyvarta sudaro apie 1 milijardą SEK. „Gustavsberg“ grupė yra antrinė vokiečių koncerno „Villeroy & Boch“ AG įmonė ir priklauso vienam didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Europoje.

 
 (Vokietija) DURAVIT - tai žinomas vokiečių gamintojas. Platus asortimentas - nuo vonios baldų iki sanitarinės keramikos.
 
  (Vokietija) Villeroy & Boch - tai vienas seniausių keramikos gaminių gamintojas. Aukšta kokybė ir dizainas stilingam vonios kambariui.
 
is.gif
 (Vokietija) IDEAL STANDARD– didžiausia pasaulio santechninės įrangos gamykla, siūlanti prabangą už klientams priimtiną kainą. Jų vertė pagrįsta puikiu kokybės, funkcionalumo ir stiliaus ilgaamžiškumo deriniu. Pasaulinio lygio dizaineriai, tokie kaip Mario Bellini, Enzo Mari, Paolo Tilche, Gae Aulenti, Renzo Piano ir kiti, panaudojo visas savo žinias tam, kad sukurtų ypatingas ir unikalias IDEAL STANDARD kolekcijas. IDEAL STANDARD gaminiai itin novatoriški, išsiskiriantys originaliu, kiek neįprastu ekstravagantišku dizainu, drąsiomis idėjomis ir ypač aukšta gaminių kokybe.
logo_roca.gif

 (Ispanija) Žmonija labai seniai atrado gydomąją vandens galią: galimybę nuplauti juo stresus ir rūpesčius. Šiandien vonios kambarys gali tapti palaimą teikiančiu prieglobsčiu: vieta, kur galima nuo visko atsiriboti, sustabdyti pasaulį, nuo jo atitrūkti.

„Roca“ visada žinojo, kad vonios kamb­arys yra ne tik praktinė būtinybė. Tai yra ir švaros, sveikatos, nuotaikos, romantikos bei malonumo raktas. Labai svarbu, kaip jis atrodo ir kaip jame jaučiatės. Todėl „Roca“ šūkis – „turiningas stilius, funkcionali forma“. 
„Roca“ dizaino etosas yra paremtas kūrybiškumu ir technologijomis. Gamybos kokybė ir tobulos vandens taupymo technologijos – būtent tai padeda sukurti vonios kambarius, kurie visame pasaulyje pripažįstami vonios kambarių rinkos lyderiais.