Pagrindinis arrow Vonios
baneris.gif
Vonios

  paa logo.jpg

     (Latvija) PAA yra Latvijos įmonė, kuri patyrusių meistrų rankomis kuria techniškai nepriekaištingas, ES standartus atitinkančias vonias ir kitus santechnikos gaminius, naudodama šiuolaikines technologijas ir aukštos kokybės medžiagas. Šiuolaikinis ir patrauklus PAA gaminių dizainas gimsta nagrinėjant pasaulines tendencijas ir pasitelkiant visą savo kurybinį potencialą. Vadovaudamasi pasaulyje visuotinai priimtomis dizaino tendencijomis, įmonė PAA sukūrė įpatinga technologiją, leidžiančią gaminti vonias, praustuvus ir kitus gaminius tiek švelnių, tiek ir efektingų sodrių spalvų.

 

 

     (Čekija) Kompanija RAVAK buvo įkurta 1990 metais. Nuo 1991 metų kompanija RAVAK gamino dušo kabinas ir dušo kabinų padėklus pagal prancūzų gamintojo licenciją.
1993 metais kompanija pradėjo investuoti į savo techmologijų kūrimą ir 1994 metais pradėjo pardavinėti vieną standartinę dušo kabinų seriją, pagamintą pagal savo pačios patentuotą technologiją. 1997 metais kompanija pradėjo gaminti naują prabangių dušo kabinų seriją. 1998 metais kompanija RAVAK pradėjo gaminti dizainerių sukurtas akrilines vonias. Lyginant su konkurentais, RAVAK akrilines vonias pradėjo gaminti paskutinė. Tačiau tai turėjo teigiamos įtakos gaminių kokybei, nes kompanija galėjo įdiegti moderniausią gamybos technologiją. Tarp naujausių RAVAK gaminių yra vandens masažo sistemos, skirtos augantiems mūsų klientų sveikatos ir gerovės poreikiams patenkinti. 
 

     (Čekija) Bendrovė „Roltechnik“ buvo įkurta 1991 m. Ji priklauso pirmosioms Rytų Europos bendrovėms, kurių specializacija ̶  dušų kabinų ir sanitarinių įrenginių gamyba. Šiuo metu bendrovė turi 2 gamyklas - Trebarove ir Červena Vodoje. Jų gamybinių ir sandėliavimo patalpų bendras plotas siekia 12 tūkst. kvadratinių metrų. Bendrovės sėkmės priežastys dirbant daugiau nei 20 valstybių rinkose yra kokybiškas darbas, naudojant aukščiausios klasės medžiagas, naujovių diegimas ir individualus bendravimas su klientu. Tai esminiai strategijos bruožai, kurie labiausiai įtakoja tai, kad ROLTECHNIK yra viena iš dinamiškiausiai augančių dušo kabinų, sienelių, vonių ir hidromasažinių vonių gamintojų Rytų Europos regione.

 
 (Vokietija) Kaldewei - Viena pirmaujančių plieninių vonių bei dušo padėklų gamintojų.