Pagrindinis arrow Dušo kabinos ir padėklai
baneris.gif
Dušo kabinos ir padėklai
kermi.jpg

 (Vokietija) Firma "Kermi" jau 40 metų specializuojasi kokybiškos šildymo įrangos ir dušo kabinų gamybos srityje.

Aukšta apdailos kokybė, elegantiškas dizainas, optimaliausias parinkimas ir pritaikymas bet kokia forma ir bet kurioje vietoje, užtikrinant aukščiausią gaminio kokybę ir ilgalaikę garantiją eksploatacijos metu.

 

 

     (Čekija) Kompanija RAVAK buvo įkurta 1990 metais. Nuo 1991 metų kompanija RAVAK gamino dušo kabinas ir dušo kabinų padėklus pagal prancūzų gamintojo licenciją.
1993 metais kompanija pradėjo investuoti į savo techmologijų kūrimą ir 1994 metais pradėjo pardavinėti vieną standartinę dušo kabinų seriją, pagamintą pagal savo pačios patentuotą technologiją. 1997 metais kompanija pradėjo gaminti naują prabangių dušo kabinų seriją. 1998 metais kompanija RAVAK pradėjo gaminti dizainerių sukurtas akrilines vonias. Lyginant su konkurentais, RAVAK akrilines vonias pradėjo gaminti paskutinė. Tačiau tai turėjo teigiamos įtakos gaminių kokybei, nes kompanija galėjo įdiegti moderniausią gamybos technologiją. Tarp naujausių RAVAK gaminių yra vandens masažo sistemos, skirtos augantiems mūsų klientų sveikatos ir gerovės poreikiams patenkinti.

  

      (Čekija) Bendrovė „Roltechnik“ buvo įkurta 1991 m. Ji priklauso pirmosioms Rytų Europos bendrovėms, kurių specializacija ̶  dušų kabinų ir sanitarinių įrenginių gamyba. Šiuo metu bendrovė turi 2 gamyklas - Trebarove ir Červena Vodoje. Jų gamybinių ir sandėliavimo patalpų bendras plotas siekia 12 tūkst. kvadratinių metrų. Bendrovės sėkmės priežastys dirbant daugiau nei 20 valstybių rinkose yra kokybiškas darbas, naudojant aukščiausios klasės medžiagas, naujovių diegimas ir individualus bendravimas su klientu. Tai esminiai strategijos bruožai, kurie labiausiai įtakoja tai, kad ROLTECHNIK yra viena iš dinamiškiausiai augančių dušo kabinų, sienelių, vonių ir hidromasažinių vonių gamintojų Rytų Europos regione.